Nataļja Dubiņina paragraph

Nataļja Dubiņina

Nataļja dzimusi 1950.gadā. Viņa ir direktore un jogas skolas "Dipika" dibinātāja. Pēc izglītības - mediķe. Praktizē jogu kopš 1989.gada, pasniedz kopš 1995.gada. Mācījusies jogu, ājurvēdu, tibetiešu medicīnu Indijā, Tibetā un Nepālā. Ar vārdu "Dipika" Nataļja tika iesvētīta Indijā. Šobrīd Dipika Ma (Nataļja) pasniedz hatha-jogu, radža-jogu, meditāciju, pranajamu, krija-jogu u.c. dažādos kursos skolā, lasa lekcijas, sniedz individuālās konsultācijas un jogas nodarbības, vada jogas nodarbības grupās. Vairākas reizes gadā skola organizē retrītus Dipikas Ma vadībā gan Latvijā, Lietuvā, gan Ēģiptē un Indijā.

Dace Matisone paragraph

Dace Matisone

Dace Matisone: “Ar jogu nodarbojos vairāk kā 6 gadus un laika gaitā vairāk sāku interesēties par ajurvēdu un jogu kā senu zinātni par cilvēka ķermeni un tā saikni ar garu un dvēseli. Joga ir mācība mūža garumā. Tu mācies, atklāj un piedzīvo.
Savās nodarbības vēlos dalīties ar iegūtajām zināšanām, palīdzēt cilvēkiem ikdienas skrējienā apstāties uz mirkli, mācīties būt šeit un tagad, mācīties būt laimīgiem, ikdienas rūpēs pilnveidot dzīvi ar fiziskām aktivitātēm un daudzveidīgu uzturu, bagātināt to ar dažādām garšvielām un krāsām”.

Jeļena Vavilova paragraph

Jeļena Vavilova

Jeļena ir dzimusi 1977.gadā. Viņa ir ieguvusi augstāko izglītību filoloģijā. Brīvā laikā nodarbojas ar alpīnismu un klinšu kāpšanu. Ar jogu iepazinās 1993.gadā. Kopš tā laika praktizēja jogu patstāvīgi, balstoties uz iepriekš iegūtam zināšanām pēc B.K.S.Ajengara un G.Ajengaras izstrādātam metodēm. Papildus apmeklēja jogas nodarbības pie dažādiem jogas skolotājiem. 2007.gadā ir izgājusi Čampi masāžas apmācības. Interesējās par vēdiskam zināšanām. Vairākkārt ir piedalījusies dažādos jogas retrītos un semināros, ir izgājusi meditācijas praksi SATIPATTHANA – VIPAŠJANA. Tagad turpina apgūt jogu mūsu skola pie Dipikas Ma.

Olga Lazareva paragraph

Olga Lazareva

Praktizē jogu kopš 2000.gada. Apmācījusies un joprojām mācās skolā DIPIKA. Olgai ir augstākā izglītība ekonomikā. Vairākkārt piedalījusies izbraukuma retrītos, ir izgājusi meditācijas praksi SATIPATTHANA-VIPAŠJANA.
DIPIKĀ jogu pasniedz kopš 2016.gada, strādājot gan bērnu, gan pieaugušo grupās.

Jeļena Karpova paragraph

Jeļena Karpova

Praktizē jogu kopš 1998.gada jogas skolā DIPIKA. Latvijas Universitātē ieguvusi augstāko izglītību ekonomīkā. Vairakkārt piedalījusies meditāciju retrītos SATIPATTHANA-VIPAŠJANA. Regulāri apmeklē Indiju, studē numeroloģiju un astroloģiju pie pasniedzējas Rišikešā. Mūsu skolā Jeļena lasa lekcijas un sniedz individuālās konsultācijas numeroloģijā un astroloģijā, kā arī pasniedz Joga-Nidra kursu.

Olga Āboliņa paragraph

Olga Āboliņa

Praktizē jogu kopš 2005.gada. Olgai ir augstākā izglītība sporta pedagoģijā ar fizioterapeita kvalifikāciju. Vairākkārt piedalījusies apmācības braucienos Indijā. Skolā DIPIKA pasniedz jogu kopš 2010.gada. Kopš 2017.gada praktizē un pasniedz gaisa jeb aerojogu. Olga pasniedz jogu gan pieaugušiem, gan bērniem un pusaudžiem. Viņa strādā arī ar vecākiem, kam ir bērni ar īpašām vajadzībām.

Tatjana Galiļejeva paragraph

Tatjana Galiļejeva

Tatjanai ir augstāka psiholoģiskā izglītība. Praktizē jogu kopš 2002.gada. Jogu un ājurvēdu apguvusi jogas skolā DIPIKA. Vairakkārt piedalījusies jogas prasmes attīstošos braucienos pa Indiju un meditāciju retrītos SATIPATTHANA-VIPAŠJANA. Vairākus gadus pasniedza jogu grūtniecēm un mazuļiem. Šobrīd pasniedz jogu pieaugušo grupās, kā arī lasa kursu "Uztura joga".

Galina Kulika paragraph

Galina Kulika

Praktizē jogu kopš 2002.gada, pasniedz kopš 2005.gada. Gaļinai ir augstākā ekonomiskā izglītība. Jogu un ājurvēdas pamatus apguvusi jogas skolā DIPIKA. Ir sertifikāts par meditācijas retrīta Vipasana iziešanu. DIPIKĀ pasniedz jogu senioru un bērnu grupās.