paragraph

Kā mūs atrast

7.autobuss Abrenes iela - Stīpnieki

Jāizkāpj pieturā "Brūkleņu iela". Nedaudz uz priekšu pa Liepājas ielu, kura pāries uz Dāliju ielu, tad jāgriežas pa kreisi uz Brūkleņu ielu. Ejiet taisni līdz Cēres ielai. Uz Cēres ielu jāpagriežas pa kreisi un tad pa labi uz Pampāļu ielu. No pieturas ar kājam jāiet ap 15 minūtem.

Abrenes iela - Stīpnieki

Jāizkāpj pieturā "Brūkleņu iela". Nedaudz atpakaļ pa Liepājas ielu, kura pāries uz Dāliju ielu, jāpagriežas pa kreisi uz Brūkleņu ielu. Ejiet taisni līdz Ceres ielai, tad pa kreisi uz Pampāļu ielu. No pieturas ar kājām jāiet ap 15 minūtem.

 

10.autobuss Abrenes iela - Brūkleņu iela - Jaunmārupe

Jāizkāpj pieturā "Kurmenes iela".  Mazliet uz priekšu un jāpagriežās pa labi Kurmenes ielā, tad līdz Cēres ielai un pa labi. No Cēres ielas pa kreisi uz Pampāļu ielu. Nedaudz uz priekšu pa Pampāļu ielu un būs vārti. No autobusa pieturas ar kājām jāiet ap 5 minūtem.

Jaunmārupe - Abrenes iela

Jāizkāpj pieturā "Kurmeness iela", jāgriezās pa kreisi Kurmenes ielā uz jāiet līdz Cēres ielai. Jāgriež pa labi uz Cēres ielu, nedaudz uz priekšu un pa kreisi uz Pampaļu ielu. Drīzumā kreisajā pusē būs vārti. Ar kājām no pieturas jāiet ap 5 minūtem.

 

55.autobuss Abrenes iela - Jaunmārupe

Jāizkāpj pieturā "Brukleņu iela". Mazliet uz prieksu un jāgriežās pa kreisi uz Cēres ielu. Ejiet taisni garām Slampes ielai. Pa labi uz Codes ielu, šķērsojot upīti un uzreiz pa labi uz Pampāļu ielu. Drīz labajā pusē būs vārti. No pieturas ar kājām jāiet ap 10 minūtem.

Jaunmārupe - Abrenes iela

Jāizkāpj pieturā "Brukleņu iela", jāiet taisni, pirmajā krustojumā jāgriežās pa labi uz Brūkleņu ielu. Ejiet taisni garām Slampes ielai. Pa labi uz Codes ielu, šķērsojot upīti uzreiz pa labi uz Pampāļu ielu. Drīzumā labajā pusē būs vārti. No pieturas ar kājām jāiet ap 10 minūtem.

 

25.autobuss Abrenes iela - Mārupe

Jāizkāpj pieturā "Bramberģes iela". Jāiet mazliet atpakaļ un jāpagriežās pa kreisi uz Bramberģes ielu, pa kuru jāiet taisni līdz Pampāļu ielai. Nedaudz pa labi būs vārti. No pieturas ar kājām jāiet ap 10 minūtem.

Mārupe - Abrenes iela

Jāizkāpj pieturā "Bramberģies iela", jāiet atpakal un uz luksofora jāgriežās pa labi uz Bramberģies ielu, pa kuru jāiet taisni līdz Pampālu ielai. Nedaudz pa labi būs vārti. No pieturas ar kājām jāiet ap 10 minūtem.

 

56.autobuss Daugavgrīva - Ziepniekkalns / Ziepniekkalns - Daugavgrīva

Jāizkāpj "pieturā "Bramberģes iela". Tālāk lūdzu sekojiet norādījumiem 25.autobusam.

 

5435.mikroautobuss Rīga - Mārupe / Mārupe - Rīga

Jāizkāpj pieturā "Bramberģes iela". Tālāk lūdzu skatīt norādījumus 25.autobusam.

 

Vilciens Rīga - Jelgava

Jāizkāpj stacijā "Biznesa augstskola Turība". Uz pārbrauktuves jāgriežas pa kreisi (stāvot ar sēju uz Rīgu) uz Cēres ielu un jāiet taisni. Uz krustojuma ar luksoforiem ir jāturpina iet taisni pa Cēres ielu līdz Pampāļu ielai, uz ko jāgriežas pa labi. Vēl nedaudz uz priekšu un kreisajā pusē būs vārti. No stacijas ar kājām jāiet ap 20 minūtem.