AICINĀM UZ IZSTĀDI

12.09.  AICINĀM UZ IZSTĀDI

9. - 19. septembrī!

Dārgie draugi!

Jogas skolas "Dipika" 20 gadu jubilejas ietvaros turpinām izstāžu sēriju mūsu skolas telpās. Šoreiz piedāvājam apskatīt brīnišķīgas leļļu meistares Tatjanas Iļjinas un adītu rotaļlietu meistares Diānas de Vaškevičas darinātas lelles, kā arī mūsu skolas bērnu zīmējumus.

 

Tatjana Iļjina: “Pēc pamatizglītības esmu psihologs. Tomēr, reiz man bija iespēja iemācīties darināt lelles, kas lēnam pārtapa par manu tagadējo profesiju – leļļu darināšanas meistare. Jau 7 gadus apgūstu skulptūras mākslu pie Latvijas Mākslas Akadēmijas profesora, piedalos starptautiskās izstādēs un dažādos leļļu meistaru konkursos. Leļļu radīšanas process priekš manis ir meditācija, un jogas praktizēšana iet roku rokā ar skulptūras radīšanas mākslu. Nespēju sevi iedomāties ārpus radošā procesa, ārpus jogas. Tā ir visa mana dzīve.”

Diāna de Vaškeviča: “Jau daudzus gadus rokdarbi ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Pēc meitiņas piedzimšanas, caur leļļu radīšanu , adot, es iesāku savu meklējumu pēc TĀS ĪPAŠĀS. Radīt šīs rotaļlietas priekš manis ir meditācijas prakse, kam klāt pievienoju radošuma pilienu, un tas dod iespēju dāvāt prieku apkārtējiem. Katra cilpiņa tiek izadīta ar mīlestību.”

 

Izstāde notiek no 9. - 19.septembrĪ, mūsu skolas telpās Pampāļu ielā 1, Rīgā (Bieriņos).

 

Uzziņas pa tālrn. 28662282.